Місіонерське служіння студентів в с.Чагів, Вінницької області

Для того, щоб усі студенти мали хорошу можливість пройти практику і закріпити хороші навики, які отримали під час навчання, були поділені на команди. І протягом другого півріччя кожна команда по особливому готувалась до цієї поїздки. Ці команди служили в помісних церквах Львова, відвідували дім престарілих, служили діткам і безхатченкам. Це був хороший час для того, щоб команда гарно здружилась і добре підготувалась до спільної місії.
Одним із місць, куди поїхала одна із команд студентів ЛБС після завершення навчального року для місіонерства, було село Чагів, Оратівського району, Вінницької області. Минулого року деякі учасники цієї команди розпочали в цьому селі дитячий табір, і в цьому році мали ще одну хорошу можливість продовжити цю місію, хоча в іншому складі.
І тому, з 28 травня по 6 червня 2017 наша команда служила людям в Чагові. А саме це було служіння в церкві, діткам, і людям похилого віку. Розпочинали ми проводити табір в минулому році на території Дому Молитви, але в цьому році адміністарація школи попросила проводити табір на території школи в поєднанні з шкільним табором.
В першу неділю, після нашого приїзду, ми служили в церкві. Впродовж п’яти днів (з понеділка по п’ятницю) ми проводили дитячий табір. Графік дня в нас складався з зарядки, біблійного уроку, гуртків (музика, батут, рукоділля, спорт) та загальної табірної гри і підсумку дня. Кожен день в табір приходило майже 80 дітей. При цьому кожен день після табору ми служили людям похилого віку, допомогою на городі, піснею, і спілкуванням. Після цього кожного вечора на території церкви ми збиралися для спілкування. Приходило близько 30-40 людей невіруючої молоді, а саме підлітків. З ними ми грали у волейбол, вчили їх християнських пісень, говорили на важливі теми, а саме про віру, про Бога, про вибір людини, і інші.
Також протягом трьох святкових днів П’ятидесятниці ми провели п’ять служінь в церкві. Включно з групою Спасіння (м. Львів) було проведено дві євангелізації. В суботу, в селі Медівка під час євангелізації біля будинку культури зібралось близько 50-ти людей. В неділю після ранкового служіння в Чагові провели євангелізацію та звітний дитячий концерт, де діти мали змогу виступити перед батьками. Присутніх було близько 150 людей. Також для дітей ми роздали подарунки.

Порівнюючи з минулим роком варто сказати, що Бог робить свою роботу в тій місцевості. Адже невіруюча молодь починає відважніше ходити в церкву. Підлітки відкриті для спілкування. Адміністрація школи, на відміну минулого року, цього року відреагувала дуже позитивно. Вони попросили спільно з ними проводити табір та взяли декілька наших методів. Також місцева церква дуже задоволена розпочатою роботою. І тому, дуже важливо працювати над тим, щоб продовжувати цю розпочату роботу.

Щиро дякую Богу за ту можливість, де ми могли послужити іншим людям поза межами нашого комфорту, де можна викласти свої здібності на повну, де ти по особливому бачиш щасливі очі тих дітей. Хоч ці дні були надто насичені, але ми щасливі, що могли робити цю роботу на ниві Божій. Також щиро дякуємо сім’ї Дробушів, в яких ми проживали протягом двох тижнів, та за щирий прийом і турботливе піклування про нашу команду. Ми мали хороший час розповідати людям тієї місцевості про Ісуса Христа!

Анна Будзінська,
студентка 2 курсу

7