Місіонерське служіння в Пустомитах, Львівської обл.

Закінчення навчального року для студентів Львівської Богословської Семінарії стало початком місіонерських поїздок. Тому в період з 22 травня по 2 червня команда 6 мала можливість служити в м. Пустомити.
Ми брали участь в соціальному служіння. А саме, відвідали сестру Євдокію і дещо допомогли в хатніх справах. Мали можливість відвідати дві багатодітні сім’ї, де мали приємне спілкування. Протягом двох днів допомагали сім’ї однієї вдови в хатніх справах та по господарству. Мали можливість відвідати бабусю, якій 96 років, допомагаючи в полі.
Особливими подіями були відвідини хворих в лікарні та концерт під відкритим небом за участі християнського гурту «Salvation». Слід зазначити, що попри не досить велику кількість слухачів були такі, які протягом наступного періоду діяльності команди брали активну участь в дитячому таборі.3

Декілька вечорів були присвячені спілкуванню з місцевою молоддю, де значний відсоток складали не віруючі. Також команда брала участь у служінні, де збирається помісна громада. Упродовж одного дня в смт. Щирець служили молитовною палаткою.
Другий тиждень здебільшого був скерований на п’ятиденний табір. Варта сказати, що попри дещо несприятливі погодні умови та оголошений траур за Любомиром Гузаром, учасників було досить багато. В останній день були роздані запрошення до, вже діючого в м. Пустомитах, християнський дитячого клуб «Кубік».
Команда щиро вдячна адміністрації ЛБС за можливість мати практичні навики в місіонерській діяльності, церкві в м. Пустомитах, сім’ям, які приймали команду, людям, які беруть активну участь у житті даного міста та церквам, які пожертвували фінанси на справу Божу.

Олена Будюгіна,
студентка 3 курсу, випускниця