Місіонерське служіння в смт.Петропавлівка, Дніпропетровської обл.

Здобуття богословської освіти стає дедалі розповсюдженим у світі, але однією невід’ємною частиною християнства є практика у служінні. Тому 30 травня 2017 року студенти однієї із місіонерських груп мали можливість почати служіння у смт. Петропавлівка що на Дніпропетровщині.

Місіонерське служіння почалось із проведення дитячого табору у сусідньому с. Українське. Табір проходив з 15:00, чотири дні. Кожного дня для дітей був різновид гуртків – це біблійна подорож, батут і надувна гірка, рукоділля, музика, спорт, театр, а також проводились загально табірні ігри з повчальним характером. Вже 4 червня зранку відбулась євангелізація для батьків, де діти мали можливість показати те, що вони вивчали протягом всього табору, а також діткам помісна церква підготувала невеликі подарунки. І вкінці служіння студенти мали змогу послужити співом. Після проведення табору студенти також мали євангелізаційне служіння у місцевому парку смт. Петропавлівка, а саме послужити співом для місцевих. І вже після обіду було загальне служіння в місцевій церкві де мали змогу студенти засвідчити про своє життя, про життя яке дарував їм Бог. Була проголошена проповідь про те, як важливо бачити Божу волю у нашому житті, а також разом прославили нашого Творця.

Перед неділею у суботу зранку студенти служили на базарі, прославляючи Бога та роздаючи газети, а також запрошуючи людей на богослужіння. І вже після обіду всі разом пішли послужити для однієї жінки, в якої нещодавно самогубством закінчив своє життя її чоловік, залишивши її з чотирма дітьми. В неї була стара хата яка була просто занедбала, і їй потрібно було повністю прибрати її, і повносити старі меблі, мусор і т. д. Згуртувавшись всі разом, за декілька годин було зроблено всю роботу. Також ще одне чим могли послужити студенти, це допомогти у будівництві церкви.

Понеділок – день відпочинку від таборів, але не від повсякденної роботи. Зранку мали можливість поїхати на кінну ферму та покататись на конях, а також прийшовши додому разом наліпити вареників на декілька днів. І вже ввечері поїхали до озера на пікнік. У вівторок 6 червня почався дитячий майданчик у Петропавлівці. Він проходив так само чотири дні, за тією ж програмою що і в попередньому селі. Після закінчення табору діткам подарували подарунки, а батькам подарували Біблії. У суботу зранку всі брати поїхали служити у Донецьку обл., а саме у Курахово і Максиміліанівка. Служили свідченням, співом та словом Божим. І водночас дівчата проводили дитячий майданчик біля церкви з дітьми з табору. У неділю після обіду також приймали участь у служінні, це були дві проповіді і свідчення.

Дякуємо Богу за можливість служити у різних куточках країни, а особливо розповідати про нашого чудового Творця. Також приносим подяку від всієї команди місцевій церкві за теплий хороший прийом та приклад у служінні.

Світлана Тимчак,

студентка 2 курсу