Навчальний план семестру

ЛЬВІВСЬКА БОГОСЛОВСЬКА СЕМІНАРІЯ

 Навчальний план семестру

Весна-2017 (скачати)

Початок семестру:                  30.01.2017                  

Випуск:                                   21.05.2017       

Блок Дата Предмет Викладач
Стаціонар
1 1 курс 30.01 – 17.02 Огляд НЗ Хром’як Н.Л.
2 – 3 курси Систематичне богослов’я 3  (Христологія і Сотеріологія) Даниїл Кучурян (1-2 т.)
2 2 курс 20.02 – 10.03 Духовне лідерство Пол Ласанте
1-3 курси Історичні книги СЗ Коваль Д.А.
1 – 3 курси 13 – 17.03 Науково-дослідницька практика  
3 1 курс 20.03 – 7.04 Учнівство,

Євангелизм

Пол Ласанте, 1 тиждень

Вознюк В.В., 3 тиждень

2 – 3 курси Малі пророки СЗ Хром’як Н.Л.
ПАСХА – 16 квітня
4 1 -2 курси 10 – 28.04 Основи сист. богослов’я  та вчення про Бога Хром’як М.В. (1-2 т.)
3 курс Основи музичного служіння Самусь Г.С.
 
5 1 курс 1 – 12.05

(2 тижні!!!)

Пастирологія,

Молодіжне служіння

Величко В.В.,,

Раян Саломонс

2 – 3 курси Католицизм та православ’я: порівняльний аналіз

Закон і релігія в Україні

????

Савчук О.Ф., (2 тижд)

1-3 курси 15 – 19.05 Захист дослідницьких робіт та практики, проповідування
Предмет упродовж усього семестру:   Українська мова (1 курс) – Онофрійчук О.І.

  Англійська мова (1 – 3 курси) – Назар Т.В., Філіп О.

Заочне відділення

(бакалаври пасторського \ християнського служіння)

1 курс

(Набір 2016-2020)

20.03 – 24.03 Історичні книги Старого Завіту Коваль Д. А.
Гомілетика Dennise Janisse
08.05 – 12.05 Молодіжне служіння Савчук О. Ф.
Огляд НЗ  
2 курс

(Набір 2015-2019)

30.01 – 03.02 Духовне лідерство Paulsen Les
СБ 3 (Христологія і сотеріологія) Кучурян Д.К.
03.04 – 07.04 Євангелизм і учнівство Вознюк В. В.
Еклезіологія  
2 курс

(Набір 2015-2019

сурдопереклад)

06.03 – 10.03 Євангелизм і учнівство – 1 пол. Скріпніченко І. І.
Дитяче служіння\Педагогіка – 2 пол. Фурт О. І.
08.05 – 12.05 СБ 3 (Христологія і сотеріологія) Кучер О. В.
Предмет по сурдоперекладу  
3 курс

(Набір 2014-2018)

13.02 – 17.02 Герменевтика – 1 пол. тижня Степанчеко С. В.
Синоптичні Євангелії – 2 пол. тижня Федан Я. І.
27.03 – 31.03 Біблійні основи сім’ї та шлюбу Шевчук В. А.
Пастиріологія Величко В. І.
22.05 – 26.05 Християнська етика Якобчук Л. О.
Релігієзнавство Філіп В. С.
4 курс

(Набір 2013-2017)

27.02 – 03.03 Історичні книги Старого Завіту Коваль Д. А.
Пасторське консультування Хмарук В. С.
24.04 – 28.04 Духовне Лідерство Paulsen Les
Філософська пропедевтика Шишкін В. І.

(музичне служіння \ регентські курси)

1 курс

(ІІІ набір)

06.03 – 10.03 Хор-клас, диригування  
08.05 – 12.05 Хор-клас, диригування  

Магістратура

06.02 – 10.02 Християнська Психологія Вознюк В. В.
Екзегетичне вивчення книги Рут Устінович Є. І.
01.05 – 05.05 Вступ до екзегетики СЗ Хром’як Н. Л.
Екзегетична проповідь/

 

Фред Пенні /