Навчальний план семестру Осінь-2015

Початок семестру:                 01.09.2015                  

Завершення семестру:            18.12.2015                  

 

Блок Дата Предмет Викладач
1 1 Курс 01 – 18.09 Духовні основи Пол Ласанте, Філіп В.С.
2 – 3 Курси Історія церкви та богословської думки 1 Хром’як М. В.
 
2 1 Курс 21.09 – 09.10 Принципи й методи навчання Хром’як М. В.
2 – 3 Курси Місіологія,

Написання дипломної роботи

Mark Steinfield (2 тиждень),

Петренко О.В. (3 тиждень),

 
3 1 Курс 12 – 30.10 Гомілетика 1 Салайдяк В.П.
2 – 3 Курси Християнська етика Філіп В.С.
 
4 1 Курс 02 – 20.11 П’ятикнижжя Пол Ласанте
2 – 3 Курси Вікова психологія і

Християнська педагогіка

Татаринова О.В.; (1тиждень)

Григорович С.М. (2-3 тижні)

 
5 1 Курс 23.10 – 11.12 Синоптичні Євангелії Карл Дракслер
2 – 3 Курси Історія церкви  та богословської думки 2 Костюк Ю.О.
 
  1-3 курси 14 – 18.12 Захист дослідницьких робіт та практики
Предмети, які викладатимуться на стаціонарному відділенні упродовж усього семестру:

1.       Англійська мова (1,2,3 курси) – Назар Т.В.
  1. Основи роботи за комп’ютером (1 курс) – Онофрійчук П.

Заочне відділення

(бакалаври пасторського \ християнського служіння)

1 курс

(Набір 2015-2019)

05.10. – 09.10 Принципи й методи навчання Хромяк М. В.
Духовні основи Філіп В. С.
Огляд Нового Завіту Carillet Georges
23.11 -. 27.11 П’ятикнижжя (1 пол. тижня) Попудник В. В.
Герменевтика (2 пол. тижня) Югов М.
1 курс

(Набір 2015-2019

сурдопереклад)

26.10 – 30.10 Принципи й методи навчання Хромяк М. В.
Духовні основи Філіп В. С.
Огляд Нового Завіту Хмарук В. С.
14.12 – 17.12 П’ятикнижжя (1 пол. тижня) Попудник В. В.
Герменевтика (2 пол. тижня) Югов М.
2 курс

(Набір 2014-2018)

28.09 – 02.10 Систематичне богослов’я 2 Філіп В. С.
Місіологія Paulsen Les
16.11 – 20.11 Малі пророки Draksler Carl
Педагогіка Григорович С. М.
3 курс

(Набір 2013-2017)

19.10 – 23.10 Пневматологія (1 пол. тижня) Кучер О. Ф.
Пасторологія (2 пол. тижня) Величко В. І.
07.12 – 11.12 Релігієзнавство  (1 пол. тижня) Шишкін В.
Гомілетика 2 (2 пол. тижня) Попудник В. В.
4 курс

(Набір 2012-2016)

14.09 – 18. 09 Поетичні книги СЗ Чонописький С.
Історія Церкви 1 Костюк Ю. О.
02.11 -06.11 Місіологія (1 пол. тижня) Величко В. І.
Історія Церкви 2 (2 пол. тижня) Мокієнко М. М.

(музичне служіння \ регентські курси)

2 курс

(ІІ набір)

19.10 – 23.10 Хор-клас та диригування Самусь Г. С.
07.12 – 11.12 Хор-клас та диригування Самуляк Н. І.

Магістратура

Вступна сесія 14.09 – 18.09 Грецька мова НЗ Хром’як Н.Л.
Богословська англійська мова Назар Т.В.; Пол Ласанте
Набір IV 21.09 – 25.09 Культура і комунікація Лес Полсон
Стратегічні принципи історії місії Лес Полсон
30.11 – 04.12    
Переддипломний семінар 2 групи окремо