Про нас

10452298_767686569956515_2059503466081442344_nЛьвівська Богословська Семінарія – вищий навчальний заклад богословської освіти, призначений для того, щоб підготувати до служіння християн, які виконують Велике доручення Ісуса Христа.

Першочерговою турботою семінарії є навчання майбутніх пасторів, викладачів і євангелістів.

Одночасно ЛБС відкрита і для тих християн, які бажають, отримавши богословську освіту, працювати у світських навчальних закладах, або прагнуть збагатити особистий духовний розвиток. Готуючи майбутніх лідерів для Церкви Христа, семінарія наголошує на пріоритетності п’ятидесятницького вчення, досвіду і практики.

 

 

Цілі ЛБС :

  • Виховати та навчити служителів, які зможуть ефективно працювати у сучасних умовах з рівнем знань, що буде відповідати вимогам часу;
  • Допомогти студентам отримати глибокі знання Біблії, що є непомильним Словом Божим, єдиним мірилом для особистого життя християн;
  • Допомогти студентам зрозуміти біблійні та історичні основи християнського віровчення та поведінки, їх застосування в сучасних умовах;
  • Допомогти студентам чітко усвідомити Боже покликання у їхньому житті, забезпечити їх необхідними для служіння знаннями і вміннями;
  • Допомогти студентам навчитися застосовувати християнські доктрини та етичні норми у служінні, особистому житті та участі у соціальних процесах.
  • Навчити студентів вміти постійно аналізувати суспільні тенденції та усвідомлювати вирішальну роль церкви у духовному оновленні суспільства.

Територія семінарії

Screen Shot 2013-11-21 at 1.44.29 PMЛьвівська богословська семінарія розташована у Львові, обласному центрі з населенням у 800 тис. чоловік. Львів є давньою столицею Галичини, містом з багатою історико-культурною спадщиною та незрівнянними за своєю красою архітектурними пам’ятниками. Приміщення семінарії розташоване у Сихові – новому районі Львова, неподалік від транспортних комунікацій, в оточенні мальовничих лісопаркових насаджень.

У приміщенні Семінарії містяться головний офіс, адміністративні і викладацькі кімнати, офіси деканів стаціонарного і заочного факультетів. Навчальні можливості Семінарії забезпечуються п’ятьма просторими аудиторіями, залом для служінь, комп’ютерним класом та бібліотекою з читальним залом. У цьому ж приміщенні розташовані студентські кімнати, кафетерій, спортивний зал, кімната для відпочинку та пральня. Гуртожиток може одночасно вмістити 100 студентів.