Відгук студента 1 курсу про проходження предмету П’ятикнижжя 3.11 – 21.11.2014

 

DSC03954

Впродовж трьох тижнів, навчання в семінарії, студентами першого курсу був вивчений один із захоплюючих богословських предметів – «П’ятикнижжя».

На початку вивчення курсу здавалося, що знання про перші п’ять книг Біблії уже достатні, для загального розуміння і дослідження всіх інших книг Слова Божого. Але вже з перших днів, і з кожною наступною лекційною хвилиною, для нас ставало очевидним, що «П’ятикнижжя», це не такий уже й легкий предмет. Тому наші ілюзії самовпевненості, з кожним заняттям розбивалися, об реальний стан нашого богословського «вузенького світогляду».

Все ж таки, віддаючи належне нашому талановитому та потужному викладачеві і студентському пастору, Полу Лазанте, який не лише ознайомив із загальними богословськими знаннями про перші п’ять книг Біблії, але дав зрозуміти і переосмислити ціну всього Старого Заповіту, та його значення в цілісному вивченні всієї Біблії. Відповідно після цього переповняє бажання і надалі зміцнювати свої знання поглиблюючи їх все новими і новими свідченнями з цих п’яти книг Писання.

Під час вивчення П`ятикнижжя як частини всього божественного відкриття, було ознайомлено з основними темами та змістом кожної книги, історією ізраїльського народу, заповітом Бога з Авраамом та Мойсеєм.

Отож, пройдений предмет «П’ятикнижжя», був, я переконаний, не лише для мене, але і для інших студентів, більше ніж просто цікавий і захоплюючий. Тому дякуючи Богові та ЛБС, що під час лекційних занять нам дійсно довелося здійснити подорож на декілька тисяч років у минуле, і ознайомитись з усією сутністю та важливістю Божого плану спасіння не лише для окремого народу, але для всіх народів.

DSC03956

Данильченко Еммануїл

студент 1 курсу