Відгук студента 3 курсу про проходження предмету Гомілетика 2

сайт

Протягом трьох тижнів(3 03.11 по 21.11.2014) студенти ЛБС вивчали предмет Гомілетика ІІ, яка є практичною дисципліною з метою розвинути біблійне розуміння служіння проповіддю на прикладі пояснювального методу з підсиленням Святого Духу для натхненого, палкого та доречного проповідування. В процесі проходження предмету, студенти вивчали процес формування головної думки проповіді, ілюстрування та застосування біблійних істин, та мали можливість застосувати знання на практиці, виголосивши розгорнуту, пояснювальну проповідь та написання коментарів на окремі місця з Писання. Разом з тим розглядалися різні типи проповідей та практичні поради щодо їх підготовки.

Варто зазначити, що любов до служіння проповіддю та цінування Господнього слова, Василем Василевичем Попудником, для студентів відкрило ще більшу палітру ефективної Христоцентричної пояснювальної проповіді. Адже саме доручення Христа заключається в тому, щоб навчити усіх зберігати все те, що Він заповів.сайт2

Особисто для мене, цей предмет поглибив цінність пояснювальної проповіді та показав її необхідність. Практично кожного дня, розглядаючи різні місця з Біблії, я пізнавав глибину Його мудрості, тим самим навчаючись майстерності Господнього дару – проповідувати. Я дякую Богу за такі предмети і людей, які віддають частинку себе, щоб він став зрозумілим для інших.

Притула Олександр

студент 3 курсу