Відгуки студентів 3 курсу про проходження предмету “Основи музичного служіння” 01-19 вересня

З першого погляду предмет «Основи музичного служіння», для богословського контексту не є сильно важливим, проте осмислюючи різноманітність служіння в Божому домі, можна зауважити що спів і музика є важливими елементами, завдячуючи яким ми можемо прославляти Бога, проповідувати Євангеліє, навчати (заохочувати до роздумів на певну тему), підбадьорювати , приносити радість. Маючи певні музичні здібності, і розуміючи що я можу використати їх в служінні для Бога, я усвідомлюю, що даний предмет є досить актуальний і потрібний для мене.

Мені дуже сподобалось, що даний предмет робить екскурс в Історію музики, і тим самим дозволяє поглянути на музичне служіння в цілому. А саме, розглянути зародження та розвиток музики, формування і видозміну в залежності від епохи, культурно-історичного контексту, дослідити проблеми і виклики які повставали перед нашими попередниками. Зробивши такі спостереження можна отримати відповіді на багато питань що стосуються музичного служіння сьогодення.

лекції2Щодо мене, я ще раз переосмислив важливість музичного служіння. Пересвідчився у тому, що потрібно завжди вдосконалюватися і розвивати дане служіння, ніколи не нехтувати ним і виконувати його достойно. Також дізнався нову інформацію про різноманітні стилі музики, їх походження та розвиток, а особливо, яке їхнє місце в християнському середовищі.

Студент 3 курсу

Доб’юк Іван

 

 

 

лекції

 

Предмет Основи музичного служіння є актуальним як для майбутніх служителів так і для кожного члена церкви. Зараз в наших церквах йде дуже багато суперечок на рахунок музики у церкві – хтось підтримує її існування в служінні, хтось навпаки є противником цього. Яка ж музика має бути, і взагалі чи має вона право на існування у церкві? Предмет «Музичне служіння» дає відповіді на ці питання. Студенти дізналися, яка музика може бути прийнятою у християнстві, а яка ні; на що треба орієнтуватися, під час підготовки музичної програму; що говорить Біблія на рахунок музики. Також цікаво те, що ми вивчали історію появлення та існування музики в християнстві. Щоб чогось добитися, треба знати першоджерела; злети та падіння музики і музикантів, їх помилки та досягнення. Коли ми знаємо це, ми багато що можемо змінити в наших оточеннях і досягнути великого успіху у служінні для слави Божої. Саме таку базу знань можна здобути завдяки предмету «Основи музичного служіння»

Студентка 3 курсу

Величко Діани