ВИПУСК – 2015

30 травня 2015 року відбувся чотирнадцятий Випуск студентів Львівської Богословської Семінарії. 43 студенти стаціонарного та заочного відділень завершили ще один етап навчання у своєму житті.

Ступінь «Магістр богослов’я» отримали 10 випускників, «Бакалавр богослов’я» – 11, «Бакалавр пасторського служіння» – 11, «Бакалавр християнського служіння» – 5 і «Християнський служитель» – 6.

Свято Випуску та церемонія вручення дипломів проходило у приміщенні Церкви «Голгофа» (м.Львів), на якому були присутні рідні, знайомі випускників, працівники та гості Семінарії, та багато інших, які прийшли розділити радість та привітати випускників.

Студенти та випускники різних програм були залучені у музичній частині даного свята.

Служителі церков зверталися до усіх присутніх і, особливо, до випускників зі Словом Божим шукати їжі лише в Христа, бути активними, так як усі успішні є активними, бути відкритими дол. Порад і критики, бути сповненими Духом Святим, мати орієнтацію в часі і бути спроможними прийняти його виклики. Окрім настанов, лунали слова підтримки про те, що вони радіють зі всіма і моляться за тих, хто випускається, наголошуючи на тих обітницях, які Бог залишив у Своєму Слові для них. Серед них, Якимів В.Л., єпископ ЦХВЄУ у Львівській обл., Попудник В.В., адміністратор відділу освіти в ЦХВЄУ, Ляховський Р.І., єпископ, Величко В.І., єпископ ЦХВЄУ, Лаба В.П., Пол і Джоанна Лазанте, місіонери в Україні від П’ятидесятницьких асамблей Канади, Притула В.А., пастор.

Зі словами наставляння та заохочення до випускників звернувся єпископ ЦХВЄУ у Львівській обл. Якимів В.Л., акцентуючи на тому, що Бог буде прославлений в їхньому житті лише тоді, коли вони усвідомлять, що без Нього вони нічого не зможуть, коли завжди і у всьому будуть прославляти Його, а також коли будуть рясно зароджувати плоди.

Звичайно, сумно розставатися із чудовими і талановитими студентами, однак радісним є те, що вони зможуть проголошувати Благу Звістку людям, і розширювати Царство Небесне тут на землі.

«Нехай книга цього Закону не відійде від твоїх уст, але будеш роздумувати про неї вдень та вночі, щоб додержувати чинити все, що написано в ній, бо тоді зробиш щасливими дороги свої, і тоді буде щастити тобі. Чи ж не наказав Я тобі: будь сильний та відважний? Не бійся й не лякайся, бо з тобою Господь, Бог твій, у всьому, де ти будеш ходити» (Іс.Нав.1:8-9)