Служіння студентів на Закарпатті

13-14.09.2014 студенти ЛБС мали поїздку в церкви Закарпаття. Для ефективності, 14 студентів і 4 працівники були розділенні на дві групи, щоб в неділю зранку провести два служіння в різних церквах.

Ця поїздка розпочалася 13 вересня з відвідування старовинних замків Закарпаття. Перебування там дало чудовий настрій і покращило уявлення середньовічної фортифікаційної архітектури з поєднанням різних стилів.

DSC_0762

Після культурного відпочинку, одна з груп мала можливість провести молодіжне служіння в м. Хуст. Студенти проповідували, співали, після чого мали вечерю і знайомство з помісною молоддю.

В неділю вранці одна група була залучена в служінні в м. Хуст, а інша – в с. Великий Рахівець.

Буде справедливо відмітити, що ці служіння пройшли на збудування в першу чергу самих студентів. За моїм спостереженням, у м.Хуст (там де я був залучений) принциповою думкою була тема про відношення людини до служіння Богу і ближнім. Адже Бог, назвавши нас «сіллю», догоцінним на цей час, відкрив для людини її призначення і зміст життя. Про те багато людей, знаючи це, живуть лише для себе, кожного разу знаходячи виправдання, щоб не чути докори совісті.

Після служіння, студенти мали хороший обід, після чого. зібравшись разом, мали нагоду взяти участь в молодіжній конференції в с. Рокосово. Перебуваючи однодушно в молитві та любові Господа Ісуса Христа, студенти підкріпляли себе і церкву псалмами, проповідями про великі і чудні діла Бога.

Після спілкування і вечері в селі Рокосово, з душевним блаженством студенти відправилися назад до систематичного перебування в навчанні – в ЛБС.

Статтю підготував Олександр Притула (студент 3 курсу)

 

IMG_1164IMG_1154

IMG_1161