Skip links

Книга Дії апостолів та Сучасний євангелизм (заочне відділення)

Березень у Львівські Боголовській Семінарії на заочному відділенні розпочався із вивчення важливих предметів: Книга Дії апостолів та Сучасний євангелизм. Пастор Олександр Гроц під час вивчення книги Дії апостолів розглядав актуальні питання про заснування та розвиток Церкви у вирішальні роки після вознесіння Ісуса. Пастор Мазурук Олександр аналізував сучасні методи і принципи євангелизму та учнівства.

 

Відгуки студентів

«Багато  корисного почерпнула для себе з останньої навчальної сесії.  Про книгу Дій святих апостолів можна говорити не один тиждень, але нам за короткий час так лаконічно, доступно, з великою кількістю прикладів  розповів  Олександр Гроць, що встиг нас, і зацікавити ,і змотивувати. Залишив багато для власних роздумів, аналізу, “запалив” бажання досліджувати глибини Божого слова, і практикувати у власному житті та церкві. Було цікаво спілкуватися з цим викладачем, він намагався дати відповіді на всі наші запитання, нікого не залишив без уваги, ми  разом роздумували, кожну пару старалися розпочинати з молитви,  з конкретною потребою або подякою(і це було чудово).Усі мої одногрупники погодяться зі мною – час провели з користю.

Олександр Гроць дуже відкрита особистість, не боїться ділитися власними свідченнями, які справді збудовують і підштовхують до праці і над собою, і в Служінні Богу.»

Студентка 4 курсу Заочного відділення ЛБС

 

«Часто можна чути заклик з кафедри, що потрібно благовістити у своїй місцевості, нести вістку Христа у кожний дім і родину. Це чудово, але як  правильно зробити, щоб благовістя  було якісним і принесло результати. На предметі “Євангелизм і учнівство” ми розглядали ці питання, намагалися знайти потрібні інструменти для якісної євангелізації. У цьому нам допомагав Олександр Мазурук.Це викладач, який в першу чергу не теоретик, а практик. По його розповідях можна зрозуміти, що він любить своє служіння євангелиста, і дуже за нього вболіває. А людина ,яка щиро любить Бога і якісно виконує свою роботу буде благословенною. Ми цього бажаємо нашим викладачам!І щиро дякуємо, що ви були з нами!»

Студентка 4 курсу Заочного відділення ЛБС