Skip links

Різдвяне свято для дітей-сиріт

Щоб зробити дитину щасливою, не потрібно багато зусиль, достатньо приділити їй частину свого часу та уваги. Тому в переддень новорічних та різдвяних свят команда «Росинка» відвідала з різдвяною програмою декілька інтернатів, а саме у Раві-Руській, Лопатині, Верхнє Синьовидному, Демному, Хирові, Добромилі, Букові та Самборі.

[Best_Wordpress_Gallery id=”5″ gal_title=”Різдвяні поїздки Осінь 2016″]

 

Ось декілька вражень від поїздок та різдвяної постанови від керівництва дитячих будинків і самих студентів:

Татаринова О. В. (керівник відділу доброчинності):

«Вдячна Богу за чудову команду цьогорічних Різдвяних поїздок. Впевнена, що сценка змусила задуматись не лише дітей, а й дорослих про те, що Ісус заплатив наперед за кожного з нас. Вірю, що в Новому році, згадуючи події Різдва, кожен з нас зупиниться і проаналізує, що він робить для свого ближнього. Бог дарує кожному з нас новий день тож давайте менше жити і думати про себе, а свій погляд направити туди де плач, де печаль, де біда, де сум й нужда. На нас відповідальність за тих хто нас оточує, тож даруймо радість та любов.»

Солтис А.Я. (директор інтернату в Раві-Руській)

«Такі зустрічі уже стали традиційними, однак дітям завжди дуже подобаються виступи команди. Коли це театральна постанова, а не лекція, діти легше сприймають та запам’ятовують. І, звичайно, подарункам дітки завжди раді, за що ми вдячні благодійній організації «Промінь любові» та спонсорам. Успіхів у ваших справах!»

Світлана Остипівна (директор інтернату в Демному)

«Особисто мені дуже сподобалися учасники, досить добре поставлена театральна сценка. Ваша щирість зацікавлює дітей, тому запрошуємо ще раз.»

Павкевич О.Б. (директор школи-інтернату «НАДІЯ»)

«Сподобався виступ, було видно, що ви старалися. Головне – це сподобалося дітям. Особливо відмічу спів. Дякуємо за вашу працю!»

Колектив Хирівської школи-інтернату:

«Щиро вдячні за гарний та змістовний виступ присвячений народженню Ісуса Христа. Хочемо щоб ви частіше відвідували наш заклад. Жаль лише, що так мало дітей сьогодні було на виставі… »

Крвавич Л.Р. (заступник директора Добромильської школи-інтернату):

«Вистава дуже сподобалася, адже вона навчає та виховує дітей у християнському дусі. Діти люблять слухати про Бога. Дякуємо!»

Вихователька із Буківської школи-інтернату:

«Сценка була дуже хороша. Безліч позитивних емоцій отримали не лише діти, але й самі вихователі та працівники. Дякуємо, дівчатка завжди з нетерпінням чекають вас.»

Максимів О.Л. (директор Самбірської школи-інтернату «БЕРЕГИНЯ»):

«Вистава була чудова. Ви змогли достукатися до кожного дитячого серденька, і вони можуть навчитися того добра, яке ви робите. Ніякий подарунок не замінить того, що дитина побачила і відчула. Дуже гарні були декорації, мені вони особливо сподобалися! »

Шапова Аня (студентка 2-го курсу):

«Різдвяні поїздки в моєму житті зробили 2 речі: допомогли викликати теплі усмішки на лиці дітей та викладачів і мир у їхньому серці; а також допомогли здружитися з тими людьми, які раніше не були особливими у моєму житті

 

Малиновський Богдан (студент 1-го курсу):

«Для мене кожний день був по своєму класний, правда інколи були проблеми з пультом і підсилювачем, але попри всі перешкоди, які ставалися, особисто для мене було все прикольно. Ну і звичайно, потрібна ще більша підготовка.»

 

Левчук Іван (студент 2-го курсу):

«Було дуже цікаво коли семінаристи входили на стільки добре в роль, що діти вірили у виставу немов би у реальність. Саме найбільше мені подобалася бачити щирі усмішки дітей, які надавали мені жаги вірити, що дійсно я потрібен для них.»

 

Вітровий Василь (студент 2-го курсу):

«Було приємно ще раз нагадати діткам про народження Спасителя, а також спостерігати за їхніми щасливими обличчями. Також вдячний команді за дружню атмосферу і весело проведений час.»

 

Лиса Олена (студентка заочного відділення 2-го курсу):

«Дякую Богу,що дає можливість трудитися для Нього,і що є люди,які жертвують своїми фінансами,часом, і т.д. для Слави Божої. Ця різдв’яна поїздка була чудовою та благословенною Богом. Так приємно дарувати радісні посмішки, вселяти надію,через ті прекрасні пісні,які ми співали цим маленьким та беззахисним діткам. Так приємно спостерігати за ними як вони уважно слухають постанови,а потім в кінці свята чути “дякую,це було чудово” від діток, та вихователів,тоді розумієш, що це було недаремно.»

 

Борисюк Дмитро (студент 3-го курсу):

«Поїздкою я був задоволений і з радістю був готовий продовжувати. Вірую, що праця студентів хоч трохи торкнулася до серця дітей і Святий Дух щось вклав у їхній розум, щоб у майбутньому діти мали змогу віднайти дорогу до спасіння.»

 

Діма Матвійчук (студент 2-го курсу):

«Підчас новорічної поїздки, цих 5 днів проведених в колі друзів, які  віданні служінню дітям, я навчився давати любов, яка здатна змінювати серця дітей.»

 

Резанова Аня (студентка 1-го курсу):

«Коли ми збирались їхати, мені було в одночас цікаво і страшно. Але коли  побачила цих дітей, які з нетерпінням чекали нас, цей страх зникав і з’являлась велика любов і бажання віддатися їм. Уже чекаю наступної поїздки!»

 

Лакотій Артем (студент 2-го курсу):

«Різдвяні поїздки надихають задуматись про Різдво глибше і більше. У наш час багато дітей не знають його походження, або забувають про нього. Суть різдвяних поїздок полягала у донесенні цієї істини. Цю істинну можна доносити по різному, ми доносили сценкою, та невеличкими подарунками. Усі хто приймали участь у цій поїздці з надією і радістю доносили її дітям.»