Skip links

Що для тебе є мрія? Що ти мрієш мати в цьому житті?

Служіння дітям-сиротам у Добромилі

В когось є мрія купити будинок за 12 млрд. доларів, тому що він майже весь у золоті, поїхати на неймовірні острова, просто для того, щоб показати, що я щось можу, а в когось мрія купити для себе зірку на «Алеї слави» в Голівуді. У кожного з нас є свої мрії, які б нам хотілося здійснити. Але часто люди забувають про найпростіші бажання, які Бог дає нам кожного дня. Чи загадував хтось бажання про те, щоб наступного ранку він зміг відкрити очі? Певне що ні, тому що впевнений, що встане і піде далі робити свою роботу, хоча Бог пам’ятає про те, що саме тобі потрібно зранку відкрити очі, щоб ти встав і зміг продовжити свою справу.

З’їздивши в один з дитячих інтернатів, ми проводили невеличке опитування у дітей, і питали в них їхні бажання, мрії. І спитавши в одного хлопчика, яка твоя мрія, нащо він відповів мені: «Моя мрія щоб світило сонечко…». Просте дитяче бажання, просто, щоб світило сонечко, щоб дитині було добре, тепло, спокійно, їй всього на всього потрібно лише сонечко. Як часто ми бажаємо, щоб зранку нам світило сонечко? Певне, що ніколи, тому що ми звикли до того, що буде, а про звичайні бажання свого серця дуже часто забуваємо. Мріймо більше, і мріймо про прості речі, які Бог нам дає кожного дня. Якщо ми забажаємо щось неймовірне, воно може не здійснитись, і ми можливо ображатимемось на когось, особливо на Бога, але якщо ми бажатимемо прості речі, Бог даватиме нам їх, тому що Він робить для нас це кожного дня, тільки ми не помічаємо цього. Мріймо про те, про що Бог хоче нам дати!

Сильно вдячні Богу за те, що частину мрій дитячих ми самі можемо виповнити, приїжджаючи до діток: проводити з ними час, грати різні ігри, робити рукоділля, та дарувати їм подарунки. Дякуємо Богу за Його неймовірне Благословення!