Skip links

Служіння дітям-сиротам у Рава-Руській і Демне

17 березня відбулася  поїздка  у спеціалізовану школу-інтернат І-ІІІ ст. м. Рава-Руська. Тут навчається близько 300 дітей.  Незважаючи на те, що в цей інтернат немає регулярних поїздок, студенти Львівської Богословської Семінарії є бажаними гостями в ньому.

Коли діти зібралися в актовій залі, почалася програма. Спочатку, для того щоб діти зосередили свою увагу і перестали метушитися, виконали кілька пісень. Найбільше їм сподобалася «Моя молитва нехай лине», адже там згадувалося про Україну.  Співали недовго, адже всі з нетерпінням чекали основної частини – вистави лялькового театру. Сценку вибрали на тему: «Дружба без користі».

Доносити істину через виставу набагато цікавіше і продуктивніше, ніж за допомогою уроку. «Так легше запам’ятати, і не нудно…», – пізніше відгукувалися глядачі.

Однак на виставі все не закінчилося. Після неї провели кілька рухливих конкурсів та роздали подарунки від місії «Добрий Самарянин».

На наступний день, у суботу, відвідали інтернат у Демному. Лялькового театру там не було, але все рівно не сумували. Поговорили із дітьми про дивовижний Божий подарунок – Спасителя Ісуса Христа, а також провели різні гуртки: рукоділля, малювання гіпсу, перукарня.

Загалом, всі залишилися задоволеним, це було хороше закінчення робочого тижня.