Місіонерське служіння в смт.Веселе, Закарпатської обл.

Львівська Богословська Семінарія відправила студентів ЛБС на двотижневу місіонерську практику, яка була проведена в смт. Веселе, Запорізької обл. Було зроблено багато роботи:

  • ми проводили Євангелізацію,
  • служили в помісних церквах,
  • допомагали фізичною працею людям, які цього потребували,
  • провели дитячий п’ятиденний табір,
  • допомагали у будівничій роботі біля церкви.

Наша місіонерська команда дуже рада, що нам випала така можливість послужити. Ми вдячні Богові за те, що Він нас благословив всім необхідним для того, щоб провести табір. Кожен із нас взяв для себе щось нове, чогось навчився, тому я думаю, що ця подорож була благословінням і для людей, яким ми служили, і також для нас! Також ми дізнались більше один про одного, як сильні сторони, так і про слабкі.

Ми набрались певного досвіду завдяки цій поїздці, нас об’єднувала одна ціль – це служіння Богові. Кожен служив як міг, та вкладав частинку себе у цій місії. Дякую Богові за команду, яка охоче приймала участь у будь якій сфері діяльності, та робила як найкраще для поширення Царства Божого!

Степан Ткачук,

студент 2 курсу

 

Двотижнева поїздка студентів ЛБС в смт. Веселе Запорізької обл. була досить продуктивної. Окрім дитячого денного табору, програма якого включала взаємно зв’язані, тематичні уроки, з захоплюючими гуртками по вивченню англійської мови, рукоділля, приготування їжі, перукарство, різні спортивні ігри, батут, качелі та естафети. Всього цей табір відвідало 43 дітей та 8 батьків прийшли на його завершення. Це є хороший показник для нашого містечка.

Студенти також мали тематичні зустрічі з підлітками та молоддю. А роздаючи літературу та проповідуючи людям, вони мали можливість молитися за людей та їхні потреби, реально зустрітися з тим життям, яким люди живуть кожного дня, життям без Бога та надії… Комусь (сироти, вдови, одинокі люди) просто допомагаючи фізично, згуртовано працюючи біля будівлі церкви,співаючи пісні величі та слави Бога, проповідуючи про реальність Божого царства. Ця команда разом з помісною церквою були частиною того світла та солі, якою повинні бути.

Я глибоко переконаний, що відкриті серця та проведена робота (проповідь практичної Євангелії) були хорошим насінням та проростуть в серцях людей, та тих дітей, з якими ми мали зустріч.

Михайло Тарасюк,

місіонер, пастор в смт.Веселе,

випускник ЛБС