Skip links

Проживання

Львівської богословської семінарії

RTEmagicC_gRIFEL
Андрій Грифель (декан студентів ЛБС)

Для проживання студентам ЛБС пропонуються зручні і обладнані всім необхідним кімнати у гуртожитку, який знаходиться в одному приміщенні з навчальними класами та їдальнею.

В одній кімнаті гуртожитку проживають 4 студенти. Кожна кімната обладнана також ванною кімнатою, в якій є туалет, умивальник і душ. Мешканці гуртожитку Семінарії постійно можуть користуватися холодною та гарячою водою.

Семінарія намагається створити якнайзручніші умови для проживання та навчання своїх студентів.

Студентське життя

Забезпечення зручних умов для навчання та проживання кожного студента є важливим аспектом функціонування у Львівській богословській семінарії і тому береться до уваги при плануванні усіх навчальних процесів.

Проживання студентів у Семінарії регулюється спеціальними Правилами, які базуються на наступних принципах:

  • Усі студенти несуть безпосередню відповідальність перед Богом, а також є відповідальними один перед одним.
  • Поступаючи в Семінарію, студенти зобов’язуються дотримуватися звітності та відповідальності перед іншими дітьми Божими.
  • Мета Правил полягає в розвитку у студентів християнського характеру смиренності, самодисципліни, зрілості та турботи про Тіло Христове.

Надаючи освіту, Семінарія також ставить за мету розширити досвід життя студентів.З цієї метою студенти заохочуються:

  1. Використовувати всі можливості, які надає Семінарія, для інтелектуального та духовного розвитку, формування позитивного ставлення до навчання і християнської зрілості.
  2. Створювати атмосферу відповідальної поведінки та самовираження згідно з існуючими правилами.
  3. Будувати відносини з іншими студентами на основі норм соціальної поведінки, які не розходяться з метою Семінарії.
  4. Набувати організаторських здібностей та відповідальності, приймати участь у студентському управлінні.

Студентська їдальня

В нашій їдальні готують смачні, корисні та різноманітні страви. Професійні працівники, тепла атмосфера та правильно збалансоване меню роблять харчування корисним і приємним.

Студенти ЛБС забезпечуються харчуванням з понеділка по п’ятницю за наступним графіком: сніданок – о 8:30, обід – о 13:00, вечеря – о 18:00. В суботу обід о 13:00 год.

Їдальнею завідує професійний кухар з багатолітнім досвідом Заремба Д.Є. Їй помагають чотири працівники: Колодій Л., Ганкевич О., Будинкевич М., Романів М.

Студенти допомагають працівникам кухні у їхній роботі згідно з розкладом.

Соціальне життя

RTEmagicC_StudentiСемінарія створює дружню атмосферу спілкування студентів та працівників. Важливу роль у соціальному житті Семінарії відіграють вечори відпочинку, святкування днів народження та інших свят. У час дозвілля студентам надається можливість займатися спортом та музикою.

Студентська кімната

У Семінарії існує затишна студентська кімната, де студенти можуть проводити вільний час та спілкування. Кімната обладнана м’якою частиною, телевізором та відеомагнітофоном.

Практика служіння

Наша мета – щоб усі випускники поповнювали ряди служителів, тому ще під час навчання ми звертаємо особливу увагу на практику студентів у помісних церквах. Для цього кожен із студентів закріплюється за місцевою євангельською церквою, набуваючи досвіду служіння під керівництвом досвідченого пастиря. Крім цього групи студентів регулярно відвідують помісні церкви, беруть участь у євангелізаціях та молодіжних конференціях. Щоліта команди студентів відправляються у місіонерські поїздки в ті куточки України, які найменше охопленні проповіддю Євангелія.

Отож, в час навчання студенти набувають досвіду проповідницького, євангелізаційного, місіонерського і лідерського служіння. Чимало можливостей існує і для студентів, котрі покликані до музичного або співочого служінь. У Семінарії під керівництвом досвідчених наставників розвивається студентський хор, групи прославлення та євангелізаційні гурти.