Skip links

Служіння Дітям-Сиротам

Львівської богословської семінарії

«Чиста й непорочна побожність перед Богом і Отцем оця: зглянутися над сиротами та вдовицями в утисках їхніх, себе берегти чистим від світу” (Як. 1:27).

Саме ці Божі слова, а також проблема сирітства в Україні спонукали у 2004 р. студентів і працівників ЛБС розпочати служіння дітям-сиротам в державних інтернатах Львівщини. З цього часу постійно (щосуботи) відбуваються поїздки студентів відділу доброчинності Семінарії в школи – інтернати. Мета поїздок – принести дотик Христової любові у життя осиротілих дітей. Для цього студенти проводять Біблійні уроки, ставлять сценки, займаються з дітьми рукоділлям, творчістю і спортивними іграми, вчать їх християнських пісень, намагаючись хоча б один день в тиждень створити для дітей атмосферу християнської сім’ї. Розповідаючи дітям про Ісуса, студенти налагоджують з дітьми дружні стосунки і діляться новим життям у Христі.

На даний час Семінарія опікується 5 інтернатами, а саме:

  • Добромильська загальноосвітня спеціальна школа – інтернат (112 дітей)
  • Лопатинська загальноосвітня спеціальна школа інтернат (137 дітей)
  • Буківський інтернат для дівчат (72 дівчини)
  • Сколівська загальноосвітня – школа інтернат (178 дітей)
  • Верхньо – Синьовиднівська школа – інтернат (78 дітей)

Першим «місійним полем» відділу стала Добромильська спеціалізована школа- інтернат. Передусім студенти намагалися задовільнити найпростіші потреби дітей – прибирання спальних кімнат, купання дітей. Студенти та працівники ЛБС проводили в інтернаті Біблійні уроки та загальні дитячі християнські зібрання «Дитяча церква». Була впроваджена програма на виявлення, розвиток і вдосконалення талантів дітей, яка допомогла дітям повірити у себе і свої здібності, і підвищила їх самооцінку. За час служіння студентів ЛБС в цьому інтернаті понад 30 дітей прийшли до Христа і відвідують євангельські церкви.

З 2004 р. Семінарія несе служіння в Буківському інтернаті для дівчат. В інтернаті перебуває 72 дітей з них 12 дітей – лежачі хворі, і 49 дітей з важкою формою фізичного і розумового розладу. Зі старшими дітьми студенти проводять тематичні зустрічі, служіння. Лежачих хворих студенти годують, гуляють з ними на вулиці,моляться за них. З важкими дітьми студенти співають пісні з рухами, моляться за них, годують фруктами, спілкуються за допомогою позитивних жестів передаючи Божу любов.

У 2006 р. студенти Семінарії розпочали служіння в інтернаті м. Лопатин. Під час регулярних поїздок до інтернату студенти надають дітям різноманітну допомогу, проводять Біблійні уроки та мистецькі гуртки. На свято Різдва студенти влаштовують для дітей театральні вистави з декораціями, роздаючи дітям подарунки і солодощі.

В 2010 році були організовані перші поїздки в Демнівську і Верхньо – Синьовиднівську школи – інтернат. Щороку силами студентів Семінарії у інтернатах проводяться Різдвяні програми, під час яких у творчій формі дітям сповіщається радісна звістка про народження Спасителя та роздаються новорічні подарунки.

Літом відбуваються літні табори, які не тільки дають дітям з інтернатів можливість оздоровитися фізично і знайти друзів, а й створюють чудову нагоду для того, щоб познайомити їх з цінностями християнського життя. Так, минулого року відділ доброчинності Львівської Богословської Семінарії 10-20 липня провів християнський табір для 35-ти дітей зі спеціалізованих шкіл-інтернатів Львівщини.

Бажання нашого серця виконати Боже доручення, розповісти дітям про Божу любов і опіку, подарувати їм надію.

Приєднуйтеся до служіння дітям-сиротам!