Skip links

Акредитація

У квітні 2008 р. ЛБС отримала статус повної акредитації

Євро-Азійська Акредитаційна Асоціація – це наймолодша з асоціацій, що входять у сім’ю євангельських агентств, що займаються акредитацією християнських навчальних закладів. Робота над її створенням почалася в 1993 році, але тільки в 1997 році вона була заснована офіційно.

Місія чи головне призначення Є-ААА в тому, щоб:

  • Допомогти навчальним закладам країн Євразії досягти міжнародних стандартів і підтвердити їх академічний та духовний рівень відповідною акредитацією
  • Допомогти наблизити систему богословської освіти до церков, до національних систем навчання, а також забезпечити сумісність із загальноєвропейським Болонським процесом
  • Об’єднати фахівців у сфері богословської освіти і допомогти молодим школам Євразії програмами, книгами та іншою професійною та методологічною підтримкою

Є-ААА входить в сім’ю регіональних агенцій, які охоплюють євангельські навчальні заклади по всій земній кулі. Всі вони входять в ICETE (Міжнародна Рада з євангельської богословської освіти).

Унікальна роль Є-ААА також у розвитку національного євангельського богослов’я, дослідницький центр Є-ААА веде більше 10 проектів, що формують східне євангельське богослов’я і відновлюють історію на теренах колишнього СРСР та СНД.

Є-ААА об’єднує професіоналів євангельського богословської освіти з метою ефективної підготовки служителів. Зараз у Є-ААА більше 50 євангельських навчальних закладів, з яких 13 мають статус повної акредитації – серед них і Львівська богословська семінарія.

Практично ж членство у Є-ААА крім наукових має й інші переваги такі як:

  • Високий рівень вимог до членів та акретитовних програм;
  • Визнання дипломів членів Є-ААА у колі Є-ААА та в ICETE (Міжнародна Рада з євангельської богословської освіти), а це майже всі впливові євангельські ВНЗ у всьому світі, що охоплюють більшість протестантських конфесій (п’ятидесятники, баптисти, лютерани, реформатори, харизмати, АСД та ін..)

У квітні 2008 р. ЛБС отримала статус повної акредитації від Є-ААА для бакалаврських програм (стаціонар, очно-заочно). Весною 2012 року Семінарія отримала повну акредитацію від Є-ААА для магістерської програми.