Служіння дітям-сиротам

«Чи є почуття, що дає більше радості, ніж відчуття, коли можеш приносити користь людям. При цьому головне зовсім не в кількості, а в інтенсивності. Адже врешті-решт саме людські відносини і є найголовніше в житті … Сам Бог дає нам можливість служити йому в сфері людського», – так свого часу говорив Дитрих Бонхоффер. Ця цитата якнайкраще описує настрої команди «Росинка». Адже вони прагнуть служити Богу, приносячи користь людям.
Відразу після зимових канікул, 04.02, студенти відвідали із подарунками два інтернати, в Добромилі та Буково. Наступні вихідні, вирішили провести із вихованцями інтернату в Демному. Так як в цей день не було заплановано інших поїздок, часу було достатньо не лише для цікавої біблійної години, а й для гуртків. Хлопці грали у настільні ігри, дівчатка робили зачіски разом із Оленою Вікторівною та іншими вмілими студентами #ЛБС, малеча вчилася куховарити (розмальовували печиво), а діти трішки постарше виготовляли прикраси для своїх кімнат. Пізніше на їхніх сторінках у соціальній мережі ВК можна було прочитати багато подячних та захоплюючих відгуків. 25 лютого разом із ляльковим театром завітали до дітей Лопатинської школи-інтернату. Сценка про дружбу сподобалась багатьом, але ще більше вражень справили конкурси із призами, в яких могли брати участь всі бажаючі.
Важко сказати яка з цих поїздок була кращою, одне відомо точно – кожна з них є незабутньою. Діти не чекають лише подарунків, вони хочуть відчути дружні відносини зі сторони тих, хто їх відвідує.