Skip links

4 курс заочного відділення предмет «Місіологія» та «Основи права»

Життя студентів під час навчання в ЛБС – це завжди цікаво і пізнавально

«ЛБС це чудове місце і я дуже радий що я тут навчаюсь , це навчання дуже сильно вплинуло на моє   формування як христичнина, хотілосяб щоб кожен також пішов навчатись»

Літвінчук Андрій

«Хочу поділитись думкою нарахунок сесії в ЛБС .Мені дуже приємно бути разом з студентами нашої групи.Предмети які я прослухала дуже корисні і актуальні в наш час, а особливо Основи права,який нам викладає, викладач Олександер Савчук.Дякую за чудову адміністрацію в семінарії ЛБС.»

Вакулюк Марія

«Як і завжди, я відчуваю велике піднесення, коли приходжу на сесію. Тут, я маю можливість зростати, як фізично так і духовно. Дана сесія, запам’яталася надзвичайно класними та компетентними викладачами, від викладання яких, я отримую велике благословіння та задоволення.

Плюс, тут завжди мене оточують друзі, з якими дуже класно, я проводжу час. Не можу не сказати про коротенькі чапли, які дають можливість разом із студентами прославити Бога. Окрема “Благодарочка” за тенісний стіл – це супер!

І головною “ізюменкою” для мене являються вечірні молитви, які проводять студенти. Це надзвичайно приємна можливість, відчути присутність Божу, у спілкуванні з Ним.

Дякую вам за це!»

Орос Ярослав

«ЛБС для мене це місце де я можу відпочити фізично, але підкрипитися духовно… Я дуже задоволена, що обрала саме ЛБС. Тут я отримала дуже багато знань якими я можу користуватися у житті. Приїзджаючи на сесію є можливість поспілкуватися та подружитися молоддю з інших церков України. ЛБС це дуже класне місце звідки не хочеться їхати і куди хочеться повертатися як найшвидше.»

Вакулюк Наталія