Skip links

З 25 лютого по 1 березня 2019 року відбулася сесія для магістрантів

З 25 лютого по 1 березня 2019 року на базі Львівської Богословської семінарії проходила навчальна сесія для студентів магістерської програми «магістра богослов’я у прикладному богослов’і». Студенти вивчали дві важливі богословські дисципліни:

  • Історичне богослов’я (Ткаченко Ростислав), де спільно із викладачами студенти магістратури осмислювали розвиток християнства шляхом історичного огляду розвитку християнського віровчення і доктрин в період з I по XVI ст.
  • Духовне лідерство (Кліновський Анатолій). Викладач ділився своїм баченням біблійного лідерства, виходячи з багаторічного досвіду пасторства в помісній церкві. Для кращого розуміння пастор порівнює духовне і світське лідерство, розглядає такі поняття як відповідальність і влада в лідерстві, застерігає від найбільш типових помилок.

 

ВІДГУКИ СТУДЕНТІВ МАГІСТРАТУРИ ПРО СЕСІЮ

 

«Сесія пройшла чудово отримав багато нових знань, не тільки теоретичних а йпрактичних, які допоможуть мені у служінні. Викладачі доносили свої предмети цікаво і зрозуміло.»

Щербик  Артем, студент магістратури

 

«Хочеться відзначити і подякувати керівництву і персоналу Львівської Богословської Семінарії за надані чудові умови для навчання….. Програма сесії була спланована на відмінно. В ній поєдналися академічний предмет: Історія богословя і практични: Принципи духовного лідерства. Академічний предмет професійно виклав Ткачук Ростислав Юрієвич. Був відкритий до дискусій, індивідуального спілкування. З його сторони лунала доброзичливість і усмішка. Практичний дуже цікаво виклав Кліновський Анатолій Іванович. Предмет був наповнений корисними прикладами успіхів і невдач з особистого життя і служіння викладача.»

Прачкук Віталій, студент магістратури

 

«Ця сесія була хорошою. Перший предмет, який ми проходили – «Історичне богослов’я», який викладав Ткаченко Ростислав…. На мою думку, цінність цього предмету полягає в тому, що він знайомить тебе з історичним розвитком догм та доктрин, що дозволяє набагато глибше зрозуміти, що християнство означало для всіх попередніх поколінь християн і дає можливість побачити першоджерело нашої віри – Писання- таким, як його бачили наші попередники та перша аудиторія.

Другий предмет разюче відрізнявся від першого – але, на щастя, не якістю. Предмет «Духовне лідерство» значно практичніша дисципліна і величезним плюсом цих занять був сам викладач –

Анатолій Кліновський. На мою думку, саме його різносторонній досвід практичного служіння в різних ситуаціях і був головною перевагою цих занять. Це була можливість не просто вислухати теоретичний виклад, а й отримати конкретні поради та настанови щодо конкретних умов від досвідченого та поважаного лідера. Також були дуже вдало розставлені акценти саме на духовній стороні лідерства, а не на менеджменті. Я впевнена, що кожен студент отримав практичну користь від цих занять – принаймні, я точно отримала важливі відповіді для реалій мого життя.

Я дуже дякую адміністрації семінарії за чудову сесію, корисні предмети та хороших викладачів. Нехай ваше служіння дедалі росте та зміцняється.»

Марчук Марія, студент магістратури

 

«….Зараз для мене це навчання приносить багато задоволення та дає змогу не зупинятись на досягнутому. Для мене відкриваються нові території недослідженого багатства Христового, в які я з цікавістю поглинаюсь. Також на навчанні у мене є змога познайомитись та побачитись із колегами, які займаються такою ж наукою. Спільність із ними це велика цінність для мене.

            У подальшому, здобута освіта, як я вірю, принесе багато користі для людей, яким я буду служити. Я маю намір ділитись цим добром із іншими людьми, яким потрібен Господь і пізнання його істини, яка спроможна та готова зробити вільним кожного поневоленого та збагатити тих, хто вбогий……..»

Лакотій Артем, студент магістратури